חברת נמלי ישראל: תוכנית לשדרוג קריית המשרדים הצמודה לשער נמל אשדוד

חברת נמלי ישראל יצאה במכרז לשדרוג מבני קריית המשרדים הוותיקה הממוקמת בצמוד לשער הכניסה לנמל אשדוד.

דב סבידור, סמנכ"ל מקרקעין וניהול נכסים בחברת נמלי ישראל, מציין כי מדובר בשני בניינים  ותיקים בני למעלה מ 25 שנים והפרויקט נועד לשדרגם לבניינים מודרניים משוכללים  עם מערכות טכנולוגיה ובטיחות מתקדמות, במטרה לאפשר סביבת עבודה איכותית לחברות ולשוכרים הממוקמים כבר במבני הקרייה. "לצד מתן שירות איכותי יותר ללקוחותינו הממוקמים בבניין אנו מאמינים כי ההשקעה תגדיל בנוסף, את האטרקטיביות של קריית המשרדים  לשוכרים פוטנציאלים נוספים".

קריית המשרדים משתרעת על שטח של כ 8000 מ"ר משרדים ,בתפוסה כמעט מלאה ונהנית ממגרש חניה צמוד וכן מחניון משאיות ותחנת דלק. רשימת הדיירים בבניין כוללת חברות ספנות, עמילי מכס, משלחים, משרדי ממשלה, חברות תובלה ועוד.

בחברת נמלי ישראל מעריכים שעם סיומו של הפרויקט והודות לסמיכות קריית המשרדים לפארק נמלי ישראל – פארק התעשייה והלוגיסטיקה החדש ושער הנמל , יהפוך הבניין לאטרקטיבי במיוחד לעוסקים ולנותני שירותים בתחום סחר החוץ בהם עמילי מכס, עורכי דין רואי חשבון ואחרים.

מחברת נמלי ישראל עוד נמסר כי במסגרת הפרויקט יתבצעו עבודות שיקום תשתיות משותפות לשוכרים, שיקום ושדרוג מערכות החשמל ואינסטלציה, תקשורת ומיזוג אוויר ומערכות בטיחות.

כמו כן, יבוצע שיקום של חזיתות המבנים, עבודות גמר והתאמות פנימיות של שטחים בתוך המבנים. בשלב ראשון של הפרויקט, שהחל לפני מספר חודשים, הוחלפו המעליות ואילו המזנון והמסעדה נמצאים בשלבי סיום של שיקום יסודי.

אורלי מלכה 052-6226274